Slideshow
Stavět srdcem a rozumem zaručuje jistotu a pohodlí na celý život

Vítejte na stránkách Agiles.cz

Představte si své vysněné bydlení. Představte si, že veškeré projekty a renovace jsou realizovány hladce, bez potíží a nečekaných překvapení.

Je čas přestat jenom snít a začít žít v nově zrenovovaném bydlení, krásné kuchyni nebo dokonce ve vysněném domě. Užijte si radost z útulného domova navrženého tak, aby vyhovoval Vašemu životnímu stylu. Dejte prostor fantazii a nenechávejte nic náhodě. 

"Neměj v domě nic, o čem nevíš, jestli je to užitečné nebo nejsi přesvědčen, že je to krásné."  William Morris

Naše stavební firma si zakládá především na profesionálně provedené práci, přátelských obchodních vztazích se zákazníky i partnery a dlouholetých osobních zkušenostech se stavební technologií používanou ve Spojených státech amerických i České republice. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou číslo 1.

Každý projekt začíná konverzací, kdy nasloucháme Vašim snům a představám. Bez ohledu na to, zda již máte plány vypracované odborným projektantem nebo chcete-li spolupracovat s námi při výběru návrhu na bydlení, je pro nás důležité začít náš vztah tím, že se s Vámi setkáme. Jsou to životní styl a Vaše potřeby, které nás inspirují. Tím, že budeme mluvit o nápadech, výzvách a možnostech Vašeho projektu, budeme schopni nabídnout Vám řešení nejlépe vyhovující Vašemu životnímu stylu, situaci a rozpočtu.

Společnost Agiles se zaměřuje především na výstavbu moderních nízkoenergetických a pasivních domů.

Těšíme se na spolupráci při plnění Vašich vizí a snů.