Slideshow

Sádrokartonové práce - fotogalerie

Když byl koncem minulého století v USA patentován sádrokarton, nikdo netušil, že technologie spojení dvou tradičních matriálů — sádry a papíru — se úspěšně rozšíří do celého světa a stane se ztělesněním všech vlastností, které moderní člověk 21. století vyznává.

Sádrokarton má řadu technických, biologických a ekologických vlastností. Kromě toho, že má sádra jako přírodní produkt vynikající tepelné vlastnosti, reguluje vlhkost v místnosti a tím vytváří ideální mikroklima pro život člověka. Sádrokarton představuje ekologickou surovinu budoucnosti, neboť je plně recyklovatelný.

Vyniká i technickými vlastnostmi, a to jednoduchostí, přizpůsobivostí snadným zpracováním, rychlou instalací, nenáročnou údržbou a opravou, lehkou manipulací. Jen obtížně najdete jiný materiál, se kterým lze rekonstruovat dům od podlahy, pokračovat příčkami a předsazenými stěnami a skončit intimitou v podkroví. A to všechno suchou cestou díky jednomu materiálu.

Sádrokarton je určen pro použití v interiérech, například v novostavbách, nebo při rekonstrukcích bytových jader. Systémy sádrokartonových konstrukcí se hodně používají i v občanských a průmyslových stavbách.  Nechte se sádrokartonem inspirovat a okouzlit. Odměnou Vám bude zaručeně útulný domov.

Společnost Agiles má bohaté zkušenosti s instalací sádrokartonu v interiérech. Ve všech dokončených projektech koupelen, kuchyní a rekonstrukce přístaveb a suterénů byla použita technologie sádrokartonových konstrukcí.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Kliknutím na obrázek zobrazíte vybraný projekt