Slideshow

Rodinné domy - fotogalerie

Vlastní luxusní domov je více než jen dům. Je to vyvrcholení mnoha let Vaší tvrdé práce. Je to Váš sen a Vaše útočiště. Je to místo, kde si můžete vychutnat kvalitní okamžiky svého života. A právě budování vlastního domova by mělo patřit mezi tyto okamžiky.

Stejně jako každý člověk tak i každý dům má styl, který odráží zájmy, osobnost a životní filozofii majitele domu. Symetrické obdélníkové domy často připomínají koloniální, neoklasicistní, řecké a italské architektonické styly. Ty složitější, méně ukázněné, často připomínají viktoriánské nebo holandské koloniální architektonické vlivy.

Bez ohledu na Váš styl, je důležité myslet na často opomíjené prvky efektivního bydlení. Jaké budou náklady na provoz a údržbu mého vysněného domu? Budu cítit pohodu vnitřního prostředí – příjemnou teplotu v horkých letních dnech i v těch největších mrazech? A nejen to. Splní dům i energetické nároky EU?

Budete-li chtít investovat do nového bydlení, máte možnost pořídit si běžný dům, který v následujících letech výrazně ztratí na své hodnotě nebo si pořídit nízkoenergetický či pasivní dům, jehož hodnota bude stále růst. Komfortní způsob života je skutečně možný jedině v nízkoenergetickém nebo pasivním domě, jenž lze postavit za téměř stejné finanční prostředky jako běžnou novostavbu. Na rozdíl od běžných novostaveb v nízkoenergetických a pasivních domcích můžete snížit náklady na vytápění až o 90 %.

Společnost Agiles se zaměřuje zejména na výstavbu moderních nízkoenergetických a pasivních domů.

Proč stavět v dnešní době nízkoenergetický nebo pasivní dům?

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Kliknutím na obrázek zobrazíte vybraný projekt